Новини на ВІККАВіККА-новиниПо духовність – до столиці

По духовність – до столиці

- Advertisment -

Навчальні заклади у віддалених селах потребують особливої уваги. Адже і серед вихованців малокомплектних шкіл може бути чимало талантів. Так вважає народний депутат України Богдан Губський. Ще взимку він побував у школі села Мелесівка Золотоніського району. В рамках своєї програми «Школа майбутнього» нардеп встановив там сучасний мультимедійний комплекс. Нині ж, у рамках іншої програми – «Освіта і духовність», – нардеп влаштував екскурсію до столиці для педагогів цієї школи, аби вони отриманими враженнями поділилися з учнями. Також у культпоході взяли участь представники сільської інтелігенції золотоніських сіл Коробівка та Вільхи. Продовжать наші кореспонденти.

Побувати на виставі в театрі, а тим більше у столичному, для сільських учителів, медиків і працівників культури – дивина. Таку приємну можливість представники сільської інтелігенції з Коробівки, Мелесівки та Вільхів отримали завдяки народному депутату України Богдану Губському.
Після вистави в селян емоції зашкалюють.
Ольга Максьома, колишній вихователь дошкільного начального закладу, с. Коробівка: «Сподобалася вистава, дуже добрі враження. Ми до театру ходимо дуже рідко. Дякуємо і артистам, і тим, хто нам організував цю поїздку».
Віра Маковська, вчитель-пенсіонер, с. Коробівка: «Я давно вже не була в такому театрі. Мені сподобалося. Енергетика від артистів ішла шалена. Це – шанована людина, ми його поважаємо, знаємо, голосували за нього».
Відвідини театру – не єдиний сюрприз, який підготував Богдан Губський селянам. Напередодні великого християнського свята вони отримали можливість побувати в найбільшій українській святині – Києво-Печерській лаврі. Представники сільської інтелігенції із захопленням слухали екскурсовода.

Ольга Зражевська, вчитель, с.Коробівка: «Дуже сподобалася атмосфера цього духовного настрою. На душі – благодать. Ми дуже задоволені, дуже вдячні».
Не менш приємною несподіванкою стала для селян зустріч із організатором поїздки. Вони змогли поспілкуватися з нардепом і розповісти про свої проблеми. Завдяки впроваджуваній Богданом Губським програмі «Освіта та духовність» на просвітницьких екскурсіях у столиці вже побували сотні сільських освітян, медиків і працівників культури черкаського Лівобережжя та Канівщини. Серед них – і вчителі малокомплектних шкіл, як у Мелесівці Золотоніського району. Тут діти навчаються лише до 4-го класу, а потім продовжують навчання в іншому селі. Саме таким закладам нардеп обіцяє приділяти найбільшу увагу.
Богдан Губський, народний депутат України: «Я абсолютно впевнений, що та співпраця, яку ми обрали, дає можливість педагогам навіть із малокомплектних шкіл отримати інформацію про культуру, про нашу історію, яку вони можуть донести дітям і тим самим надати їм більше знань».
На думку Богдана Губського, саме в сільській глибинці часто народжуються майбутні генії. Проте такі діти мають менше можливостей для розвитку. Тож нардеп планує і надалі впроваджувати свої програми «Школа майбутнього» й «Освіта та духовність».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Поліція Черкащини розшукує зниклого жителя Черкас

50-річний Мельник Андрій Іванович вийшов із дому 13 травня та досі не повернувся. Поліцейські встановлюють місцезнаходження чоловіка та просять...

За матеріалами СБУ заочно засуджено керівника «Луганськгазу», який працював на Росію

Завдяки доказовій базі, яку зібрали працівники Черкаського управління Служби безпеки засуджено ще одного ворожого поплічника, який працював на рф...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас