Online TV
НовиниУ Черкасах п’яний мешканець багатоповерхівки залякував сусідів (Фото)

У Черкасах п’яний мешканець багатоповерхівки залякував сусідів (Фото)

У Черкасах 32-річний чоловік, з’ясовуючи стосунки з сусідами, намагався вибити двері до їхньої квартири. Проте його намірам завадили поліцейські, які миттєво прибули на виклик.

Інцидент трапився близько 10 години ранку 22 червня, інформує пресслужба Управління поліції охорони в Черкаській області.

На спецлінію "102" надійшло повідомлення від черкасця про погрози з боку захмелілого сусіда, який намагався вибити двері до квартири заявника по вулиці Смілянській.

Побачивши поліцейський екіпаж, чоловік подався тікати. Очевидці вказали напрямок його руху та за кілька хвилин дебошир вже був у кайданках.

За словами мешканців багатоповерхівки, чолов’яга постійно перебував в стані алкогольного сп’яніння, чіплявся до них, дошкуляв нецензурною лайкою та погрозами.

Правопорушника 1988 року народження затримано та доставлено до Черкаського відділку поліції.

Як повідомляв сайт vikka.ua, апеляційний суд скасував виправдувальний вирок стосовно неповнолітнього зловмисника з Черкащини.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Для молоді Черкас проведуть вишкільний табір «Гайдамацьке коло»

З 19 по 25 серпня близько 30 юнаків і дівчат віком від 13 до 17 років візьмуть участь у...

Пішов у засвіти відомий житель Канева

Передчасно обірвалося життя Якова Прогнімака– знаного в Каневі та за його межами громадського діяча, активіста, великого життєлюба, справжнього патріота...

Цікаве:

Онлайн-кредитування в Україні: міф чи реальність безвідмовності?

У сучасному світі, де фінансові потреби виникають несподівано, онлайн-кредитування...

Подарункові набори корейської косметики 2025: як вибрати WOW-комплект

У 2025 році універсальні подарунки на всі випадки життя...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x