У Лисянському лісгоспі до Дня довкілля працівники підприємства та активісти прибрали узлісся понад трасою. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісівники Стеблівського лісництва долучитись до акції "За чисте довкілля". Заходи з прибирання лісових масивів підтримали не лише працівники лісництва, а й небайдужі представники громади Стеблівської ОТГ та студенти Корсунь-Шевченківського коледжу.

Під керівництвом лісничого Стеблівського лісництва Олександра Паламаренка було проведено прибирання, а також підрізку нижнього гілля дерев узлісся у кварталі 16, яке безпосередньо прилягає до автодороги Лисянка – Корсунь-Шевченківський. Протягом дня активісни назбирали "ГАЗон" сміття та різного непотребу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, школярі із Черкащини прибрали сміття в заповідній зоні.

Ми не набридаємо. У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *