Наші з бронзою

- Advertisment -

Черкаський мушкетер Євгеній Капустян на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів здобув бронзову медаль. Вчепитися за найвищу нагороду не допомогли спортсмену навіть рідні стіни. Змагання у Черкасах розпочалися 17 січня і тривали протягом двох днів. 15-ти річний юнак боровся із серйозними противниками: спортсменами з Миколаєва, Нетішина та Києва. Що завадило фехтувальнику ступити на найвищу сходинку п’єдесталу знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Місто Черкаси приймає найсильніших фехтувальників України. Потому вони матимуть нагоду випробувати свою майстерність на Чемпіонаті Європи та світу.
Сергій Шкаліков, головний суддя змагань: «Чемпионат Украины – это вообще серьезные соревнования, у нас обеспечен хороший зал, обеспечены дорожки, аппараты, помогло нам Министерство киевское».
Черкаському мушкетеру Євгену Капустяну не вдалося вибороти найвищу нагороду. За вхід у першу пару він поступився спортсмену зі столиці. Бронзова медаль стала першою нагородою на чемпіонаті України.
Євгеній Капустян, бронзовий призер змагань: «Було вже важко фехтувати, змагатися. Дуже сильний противник був, я не зміг нічого зробити».

Перемогу серед кадетів святкує новоспечений 16-ти річний чемпіон зі столиці. Саме Олексій Стеценко отримав путівку на чемпіонат Європи. Він відбудеться в Австрії через місяць.
Олексій Стеценко, чемпіон України з фехтування серед кадетів: «Було трудно, але зміг це зробити, буду далі займатися, показувати результати та виступати за Україну».
У змаганнях шаблістів серед дівчат чемпіонкою стала фехтувальниця із Нетішина Ірина Щукла. Двоє черкаських спортсменок повторили успіх свого земляка. Діана Залевська та Софія Савастеєва також стали третіми.
Людмила Шкалікова, заслужений тренер України: «Этот возраст представлен слабо, просто ребята еще молодые, у нас пробел немножко был в этом возрасте и поэтому в этом возрасте мы не конкуренты.
У командних змаганнях серед дівчат успіх супроводжував фехтувальників з Миколаєва. У чоловіків лідерами стали київські спортсмени.
Олександр Абалянський, тренер команди з фехтування, м. Київ: «Для нас Черкассы – это родной город плюс давние традиции, что мы в свой интернат берем спортсменов именно с Черкасс, поэтому для нас это как второй родной город, нас хорошо принимают».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Понад 400 школярів Христинівщини пройшли військовий вишкіл на польовому навчанні

У Христинівській громаді відбулися навчання для школярів із базової військової підготовки. Понад чотириста учнів під керівництвом інструкторів навчалися стрільби...

Двоє жителів Канівської громади отримають допомогу на закупівлю дров

Виконавчий комітет Канівської міськради ухвалив рішення надати матеріальну допомогу двом мешканцям громади на придбання дров для опалювального сезону 2025–2026...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас