НовиниСпортЧеркаські стрілки вибороли високі нагороди літнього чемпіонату України (ФОТО)

Черкаські стрілки вибороли високі нагороди літнього чемпіонату України (ФОТО)

-

Літній чемпіонат України зі стрільби кульової відбувся нещодавно у Вінниці та Львові. Черкаські спортсмени взяли участь у змаганнях і продемонстрували високий результат. У загальнокомандному заліку серед областей Черкаська область посіла 5 місце з 18 команд, інформує відділення НОК України у Черкаській області.

Сергій Куліш виборов два "золота" та "срібло" чемпіонату. Спортсмен здобув перше місце у фіналі вправи МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки 3 по 40 з положення лежачи, стоячи та з коліна), перше місце у вправі МГ-9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 60 пострілів з положення лежачи) та друге місце у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи).

Команда чоловіків (Куліш, Омельяненко, Хроненко) також вибороли два "золота" у вправах МГ-6 і МГ-9 та "бронзу" у вправі ГП-6.

Команда жінок (Шаріпова, Чепурна, Чорноморець) посіли друге місце у вправах МГ-6 та ГП-6, третє місце у вправі МГ-9.

Достойний результат продемонстрував Максим Хроненко у вправі МГ-9 – 617,4 оч. і 5 місце чемпіонату України серед дорослих.

У фіналах також боролись Омельяненко Дмитро (7 та 8 місця), Шаріпова Дарія (4 та 7 місце), Чепурна Наталія (5 та 8 місце). За крок до фіналу зупинилась Буніна Анна – вона стала 9 у вправі МГ-9.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" запросили на трай-аут боснійського форварда.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.