29 березня о 19:00 "Черкаські Мавпи" стартують у серії плей-оф Суперліги Парі-Матч. В 1/4 фіналу черкасці зіграють проти "Авантаж-Політехніка". Традиційно на уболівальників чекає велика кількість розіграшів та подарунків. Зокрема – це "Щасливий квиток" від Парі-Матч та ФБУ з центру майданчику. Про це йдеться на сайті "Мавп".

Також одним із головних подарунків серії плей-оф буде красень матрац від преміум-спонсора "Черкаських Мавп" – "Венето". Задля того, аби взяти участь у розіграші матрацу вам необхідно зібрати квитки на усі домашні матчі "Черкаських Мавп", які відбудуться у плей-оф. Між уболівальниками, які зберуть цей комплект і буде розіграно суперприз.

Як повідомляв сайт vikka.ua, капітан "Черкаських Мавп" став найкращим снайпером регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *