Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниЧеркаські хористи показали, за що здобули престижну нагороду

Черкаські хористи показали, за що здобули престижну нагороду

Тріумфальне повернення. Черкаські хористи після переможного дебюту на Міжнародному фестивалі у Словаччині дали концерт. Організували його в Черкаській обласній філармонії. На виступ хору студентів Черкаського музичного училища ім. Гулака-Артемовського прийшли подивитися і пересічні черкасці, і ті, за допомогою кого світ почув хоровий спів наших земляків.

Тепер про них дізнався увесь світ. Хористи Черкаського музичного училища ім. Гулака-Артемовського нещодавно здобули перемогу на престижному Міжнародному фестивалі. Конкурс хорової та фольклорної музики відбувся у Словаччині. Там вони стали кращими серед більш аніж трьох десятків учасників і з 14 країн світу. Черкаський колектив узяв 2 золоті дипломи – в академічній і фольклорній номінаціях. А також головний трофей – гран-прі фестивалю.

Сергій Удод, артист хору: «Я думаю, ми підкорили своєю драматургією і, звичайно, українськими голосами».

Після переможного дебюту у Словаччині хористи дали концерт у Черкаській обласній філармонії. У супроводі симфонічного оркестру виконали твори зарубіжної та української класики. На їхній концерт прийшли і пересічні черкасці, і ті, за допомогою кого їхній хоровий спів почули в усьому світі.

Еліна Єлізарова, заступник директора Благодійного фонду Костянтина Кондакова: «В рамках нашей программы, Фонда Кондакова, мы помогаем людям творческим, людям, которые хотели чего-нибудь достичь в этой жизни».

У ближчих планах, кажуть меценати, – наступний благодійний проект.

Еліна Єлізарова, заступник директора Благодійного фонду Костянтина Кондакова: «В рамках программы повышения компьютерной грамотности у нас пройдет конкурс грандов в размере 40 тысяч гривен. Нужно представить проект интересной ІТ-разработки».

Тим часом у Черкаського хору музичного училища ім. Гулака-Артемовського попереду нові виступи та глядачі.

Наталя Шмараєва-Гожа, керівник хору студентів Черкаського музичного училища ім. Гулака-Артемовського: «Мы получили приглашение выступить на 27-м юбилейном конкурсе в Праге. А также выступить в Оперном театре, тоже в Праге».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

На Черкащині засудили зрадника, який штурмував позиції Сил оборони

СБУ викрили та затримали зрадника, який у складі ворожих сил рав участь у штурмах позицій Сил оборони України. Про...

Письменник із Черкащини представив книжку «Світлотіні гетьманського краю»

У Черкаському художньому музеї відбулась презентація книги Олександра Солодаря «Світлотіні гетьманського краю». Повідомляють на сторінці музею. Автор книги також провів...

Цікаве:

У Черкасах оновили тарифи на водопостачання: починають діяти з 1 січня

Нацкомісія оновила тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з...

У Золотоноші шукають швачок: обіцяють відрядну зарплату і кар’єрне зростання

ТОВ «Олекса Груп» запрошує на постійну роботу швачок у...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x