НовиниСпорт«Черкаські Мавпи» вийшли до чвертьфіналу Кубку України

«Черкаські Мавпи» вийшли до чвертьфіналу Кубку України

-

«Черкаські Мавпи» переконливо здолали харківський «Політехнік» у другому матчі 1/8 фіналу Кубка Украни – 106:87 і впевнено вийшли до чвертьфіналу.

Про це повідомляє пресслужба черкаського баскетбольного клубу.

Перша десятихвилинка видалась для черкасців дуже вдалою. Вони швидко отримали перевагу в рахунку й тільки збільшували її. До кінця чверті «Політехніку» вдалось дещо зменшити відрив у рахунку. Але цього було недостатньо. Чверть була завершена з рахунком 32:25, на користь «Черкаських Мавп».

mavpabasket.com

На початку другої чверті гості дещо здивували і наблизилися на відстань 5-ти очок, а в середині чверті команда зрівняла рахунок до мінімуму! До кінця чверті «Мавпи» дещо відновили собі невелику перевагу – 55:50.

У другій половині боротьби не вийшло. «Мавпи» швидко отримали впевнену перевагу у 10 очок, а до кінця збільшили її до 16 очок. Такий гандикап став можливим завдяки неперевершеній грі Кемерона Джонса, котрий провів свій найрезультативніший свій матч у складі нашої команди. Американець здобув у підсумку 21 очко, віддавши 5 передач і зробив 5 підбирань.

В останній чверті «Мавпи» вже не лишили суперникам шансів і довели гру до логічного завершення – 106:87. У чвертьфіналі черкаська команда зіграє з переможцем пари «Хімік» – «Харківські Соколи»!

Наступна гра «Черкаських Мавп» відбудеться вже в рамках Суперліги Паріматч 9 грудня проти «Київ-Баскета».

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, капітан «Черкаських Мавп» претендує на звання кращого гравця місяця.