Мерія Черкас заплатить понад 700 тис грн. за пошкоджений автомобіль

Черкаська міська рада та Департамент ЖКК мають сплатити 720 тис за пошкоджений автомобіль, 30 тис грн. моральної шкоди власнику і майже 10 тис грн судових витрат. Таким є рішення Соснівського районного суду м. Черкаси.

Майже рік знадобилося черкащанину Олександру, щоб відсудити збитки, нанесені йому і його автомобілю. У червні минулого року на вулиці Благовісній навпроти Центрального ринку на Audi А-8 впало дерево. Тоді, щоб розчистити дорогу від гілля, довелося навіть перекривати рух транспорту цією ділянкою.

впало дерево

Черкащанин звернувся до суду. Він вимагав відшкодувати йому моральні і матеріальні збитки на суму близько 1,2млн грн., з яких за моральні страждання просив 300 тис грн.

Суд вивчив доказову базу. З’ясувалося, що причиною падіння дерева послужило те, що під час ремонту тротуару «була пошкоджена коренева шийка дерева» і не було облаштовано «кореневої лунки», що могло, на думку суду, спричинити падіння дерева.

Соснівський районний суд, вивчивши документи і доводи сторін,  вирішив стягнути солідарно з Черкаської міської ради, Департаменту ЖКК матеріальну шкоду за пошкоджений автомобіль в сумі 721 тис. грн. і відшкодувати 30 тис грн. моральної шкоди. Черкаські чиновники мають можливість ще звернутися в Апеляційну інстанцію.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах невідомий побив пацієнта «швидкої допомоги»

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net